دانلود رایگان نرم افزارRhino5 Reviewed by Momizat on . دانلود رایگان نرم افزارRhino5 ویژگی های نرم‌افزار راینو امکان فرم‌پردازی و مدل‌سازی فرم‌های آزاد سه‌بعدی؛ هر شکلی را که بتوانید تصور کنید، می‌توانید در راینو مد دانلود رایگان نرم افزارRhino5 ویژگی های نرم‌افزار راینو امکان فرم‌پردازی و مدل‌سازی فرم‌های آزاد سه‌بعدی؛ هر شکلی را که بتوانید تصور کنید، می‌توانید در راینو مد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » تازه ها » دانلود رایگان نرم افزارRhino5

دانلود رایگان نرم افزارRhino5

دانلود رایگان نرم افزارRhino5

1361789725_rhinoceros

ویژگی های نرم‌افزار راینو

امکان فرم‌پردازی و مدل‌سازی فرم‌های آزاد سه‌بعدی؛ هر شکلی را که بتوانید تصور کنید، می‌توانید در راینو مدل‌سازی کنید. پس بدون محدودیت ایده‌پردازی کنید.
دقت فوق‌العاده؛ طراحی، نمونه‌سازی، مهندسی، تحلیل، مستندسازی و ساخت هرچیزی در اندازه‌ای، مهم نیست چقدر کوچک یا چقدر بزرگ باشد.
ویرایش و تغییر نامحدود؛ آزادانه و بدون نگرانی، تغییر و اصلاحات مورد نظرتان را اعمال کنید.
نقشه‌کشی دوبعدی و تصویرسازی؛ همچنین شما می‌توانید مدل‌های ساخته شده خود را تبدیل به خطوط و سطوح دوبعدی کنید تا براحتی با تکنولوژی‌های موجود نظیر لیزر، پلاسما و واترجت آنها را برش بزنید و بسازید.
سازگاری و هماهنگی با نرم‌افزارها و سخت‌افزارها؛ راینو از تمام فرمت‌های دوبعدی و سه بعدی رایج پشتیبانی می‌کند و امکان تبادل فایل با تمام نرم‌افزارهای مدلسازی (از جمله Solidworks, Catia, 3DsMax, Sketchup و…) را به شما می‌دهد. همچنین برای نمونه‌سازی سریع (Rapid Prototyping) ، راینو با سخت‌افزارهای موجود نیز به خوبی هماهنگ است.
یادگیری سریع و آسان؛ بدون اینکه زمان ارزشمند خود را صرف یادگیری نرم افزارهای پیچیده کنید، بر روی طراحی متمرکز شوید و از طراحی لذت ببرید.
سرعت؛ راینو حتی روی قدیمی‌ترین سیستم‌ها و ابتدایی‌ترین لپ‌تاپ‌ها هم سریع و روان کار می‌کند و نیاز به سخت افزار قدرتمند خاصی ندارد.

با این توضیحات اگر راینو را نرم‌افزار مناسب کار خود یافته‌اید از همین حالا کار با آن را شروع کنید. فایل نصب نرم افزار را از اینجا دریافت کنید و یادگیری را با این فایلها (آموزش راینو ۵ سطح یک + فایلهای تمرین، آموزش راینو ۵ سطح دو + فایلهای تمرین و کتابچه راهنمای راینو) شروع کنید! اگر شما هم معتقدید که هیچ چیز نمیتواند جای آموزش حضوری را بگیرد، با توجه به شرایط خود یکی از دوره های زیر را انتخاب کنید!

نام فایل:دانلود رایگان نرم افزارRhino5

حجم فایل:۹۸٫۱MB

رمزفایل:www.arc-design.ir

journal_24x24فرمت فایل:نرم افزار

documents_24x24تعداد فایل:۱

قیمت:رایگان دانلود کنید

download26دانلود

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 673

یک دیدگاه

| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا

ابزار وبمستر

تصویر ثابت

این سایت را حمایت می کنم
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس